Dotazy a reference

Kde se skládá závěrečná zkouška k získání řidičského oprávnění?
V lokalitách Tábor, Soběslav a Příbram dle preferencí studenta a domluvy s autoškolou.

Jak dlouho trvá kurz autoškoly?
Ideálně 3 měsíce, avšak je to individuální parametr dle šikovnosti a schopností studenta. Cílem naší autoškoly je vyškolit schopné řidiče, kteří budou jezdit bezpečně a dobře orientovat v provozu a nebudou “pouze” připraveni k závěrečné zkoušce.

65 komentářů: Dotazy a reference

 1. Lukáš napsal:

  Vše vpohodě a vklidu. Pan Čech je pohodář a hlavně co jsem nejvíce ocenil je jeho lidské chování, vše stručně jasně bez okolků + poměrně dobrá cena oproti konkurenci.

 2. Jana Dvořáková napsal:

  U pana Čecha byla radost dělat autoškolu. Vždy se daly termíny jízd domluvit tak, abych nezameškávala moc školy a praxí i když mi začínali před šestou. Jízdy jsem dělala i takhle brzy ráno, což bylo super. Má profesionální přístup, hodně naučí, super příprava ke zkouškám.
  Jedině doporučuji!!!!!!!!!!!!!!

 3. Veronika 🥰 napsal:

  Ráda bych doporučila autoškolu u p. Karla Čecha na všem se dalo domluvit a zkoušky byli díky přípravě v pohodě teď mám skvělou práci kterou bych neměla kdyby mě pan Čech nenaučil jezdit a psychicky mě nepřipravil na zkoušky. Díky řidičáku se mám ne jen já ale celá moje rodina v téhle době lépe. Velice tuhle autoškolu doporučuji

 4. Marie Štěchová napsal:

  Autoškola pana Čecha je naprosto supr.
  Skvělý přístup, vše v naučí vysvětlí.
  Na jízdách jsme se vždy domluvili bez jakéhokoliv problémů. Zkoušky jsem udělala na poprvé, na všechno mě řádně a perfektně připravil a klidně bych si s panem Čechem autoškolu znovu zopakovala.
  Skvělá Autoškola a skvělý lidi. Můžu jen doporučit.

 5. Marie Štěchová napsal:

  Dnes úspěšně na poprvé absolvovaná zkouška.
  Písmené v pohodě, jízdy taky.
  Přístup pana Čecha úplně super, vše vysvětlil, naučil. Nebyl vůbec žádný problém. Můžu všem jen doporučit.

 6. Adam P. napsal:

  Autoškolu pana Čecha si nemohu vynachválit. Skvělý přístup, ochota a trpělivost. Vždy se dá na všem v pohodě domluvit. Vybíral jsem na základě kladných recenzí a možnosti dělat závěrečné zkoušky v Soběslavi. Jízdy probíhají jak v Táboře, tak v Soběslavi, takže pro mě není problém jezdit ve větším provozu. Test jsem udělal na 49 bodů z 50ti a jízdy na první pokus.

  Mohu jedině doporučit.

 7. Pavel Klaška napsal:

  Autoškolu pana Čecha jsem si vybral na základě kladných referencí. Do kurzu jsem byl přijat ihned. Kurz jsem absolvoval ve věku 45 let bez zkušeností s řízením automobilu.
  První jízdy jsem jezdil s panem Patrikem, který mi dodával potřebný klid v prvních jízdách kurzu, které jsou pro studenty dosti stresující. Další část jízd jsem jezdil s panem Karlem, který Vás povede i k šetrnému zacházení s automobilem, čímž v budoucnu ušetříte dosti peněz za opravy.
  Závěrečný test jsem splnil na plný počet bodů a závěrečnou jízdu jsem odjel na první pokus.
  Tímto pánům Patrikovi a Karlovi velice děkuji za vedení během kurzu a za přípravu k závěrečným zkouškám.
  Autoškolu pana Karla Čecha mohu určitě doporučit.

 8. Petr T. napsal:

  Autoškolu můžu doporučit. Většinu jízd jsem absolvoval s instruktorem Patrikem, u něhož bych vyzdvihl klidný a trpělivý přístup, což mi pomohlo zejména ze začátku při stále stejných opakovaných chybách. Pan Čech mě mj. naučil, že bourat při nedání přednosti by v reálu velmi bolelo a že s řadící pákou se musí zacházet jemně! 🙂 Domluva vždy probíhala hladce a byl jsem také rád za možnost přidání jízd před zkouškou, díky nimž jsem v praktické části uspěl napoprvé.

 9. Michal Šuster napsal:

  Kurz jsem absolvoval na přelomu roku 2020/21 přes covid. Oba instruktoři jak Karel tak Patrik naprosto v pohodě lidi. Individuální a hlavně lidský přístup. Závěr je takový že mě oba dva připravili na zkoušku která dopadla
  Test: 50/50 bodů
  Jízdy: 2 pokus
  PROSPĚL

  Pokud se tu někdo rozhoduje, za mě byla tahle autoškola dobrá volba.

 10. Jiří napsal:

  Suprová autoškola, perfektně připravý na zkoušky. Vždycky skvělá domluva a vždycky vyjdou vstříc. Jízdy jsou v klidu a s občasným vtipkem a humorem. Na každou jízdu sem se těšil. Mohu jenom doporučit 🙂

 11. Nikola napsal:

  Dlouho jsem váhala, nakonec jsem s výběrem autoškoly u pana Čecha nelitovala. Veškerá domluva bez problému. Ochota, vstřícnost a hlavně vše v klidu bez stresu. Po celý kurz vše průběžně vysvětlováno bez sebemenšího nátlaku…naopak skvělá podpora, motivace a ještě se zasmějete…Vřele doporučuji! ?

 12. Zuzana napsal:

  Urcite doporucuji! Jizdy zabavne a bez stresu. Pan Cech nauci. Dekuji!

 13. Jan napsal:

  Profesionální přístup, plánování jízd podle vaší potřeby, výborná příprava na závěrečné zkoušky a hlavně na to, jak být zodpovědným řidičem, který na silnicích neohrozí sebe ani ostatní účastníky silničního provozu.

  Vřele doporučuji!

 14. Alen napsal:

  Každému doporučuji kdo si chce dělat řidičský průkaz, super domluva i jednání,a učitelský schopnosti na výbornou… Prostě každému doporučuji tuto autoškolu…

 15. Dáša napsal:

  Za mě určitě doporučuji. Je to skvělá autoškola.

 16. jakub napsal:

  super autoškola

 17. Leopold napsal:

  Spokojenost, pan Čech umí naučit a navíc se snaží vždycky vyjít vstříc. Doporučuji.

 18. Radek napsal:

  Jedním slovem paráda, pan Čech výborný instruktor a člověk, v jakékoliv situaci klidný, s chladnou hlavou, vše naučí a vysvětlí výborně a super je že má vždy dobrou náladu a sem tam nějaký vtípek, což si myslím že je výborné pro uvolnění atmosféry a napětí žáka.

 19. Peter Lacek napsal:

  Naprosto spokojenost pán Čech umí naučit prostě vše co k řízení potřebujete

 20. Lukáš napsal:

  Naprostá spokojenost! Z časového hlediska mi bylo vždy bez problémů vyhověno a plánování jízd probíhalo vždy snadno a rychle. Pan instruktor všechny věci s radostí vysvětlí, tak abyste je chápali a rozuměli jim. Jako přípravu na závěrečnou zkoušku mohu tuto autoškolu doporučit všema deseti.

 21. Tereza Šafářová napsal:

  Tuto autoškolu doporučuji. Vyšli mi časově vstříc ohledně plánování jízd. Pan Čech je velmi trpělivý a perfektně připraví na zkoušky. Během jízd se člověk i zasměje.

 22. Tereza Šafářová napsal:

  Tuto autoškolu vřele doporučuji. Velmi profesionální přístup. Pan Stašek i pan Čech vše trpělivě vysvětlí a skvěle připraví na závěrečné zkoušky. Při zkouškách mi byl pan Čech velikou oporou. Mile mě překvapila časová flexibilita při domluvě na jízdy, opravdu vyhověli mým časovým možnostem. PPři jízdách se člověk

 23. Marcela napsal:

  Autoškolu Čech mohu jen doporučit! Přístup k žákům je velmi vstřícný, vše probíhalo hladce včetně skvělé domluvy ohledně termínů jízd. Oba páni učitelé jsou strašně trpěliví a vše s klidem dokáží několikrát vysvětlit. Při jízdách nejsou jen učiteli, ale i přáteli, se kterými si člověk dobře popovídá a zasměje. Je vidět, že je tato práce baví a je zároveň i jejich koníčkem. Vynikající příprava k závěrečným zkouškám, při kterých jsou obrovskou podporou! Tuto autoškolu bych jistě doporučila i z hlediska lidského a profesionálního přístupu. Přeji Vám spoustu spokojených žáků a ať vedete autoškolou se stejnou láskou jako doposud. 🙂

 24. Jáňa napsal:

  Prima autoskola, casove i mistne flexibilni, trpelivost a podpora a kopec legrace k tomu. Kdybych musela znovu, urcite bych nemenila.

 25. Matej napsal:

  Skvela domluva a flexibilita, vyborna priprava na zkousky!

 26. David napsal:

  Pan Čech je velký profesionál. Vřele doporučuji. Nejlepší autoškola v Táboře.

 27. Kristína napsal:

  Autoškolu u pana Čecha vřele doporučuji. Při jízdách je velice klidný a trpělivý, vše skvěle vysvětlí a připraví na zkoušky. Během jízd se rozhodně nudit nebudete. Při zkouškách dělá maximum pro úspěšné absolvování.

 28. Ondřej Pavlík napsal:

  Super autoškola, řidičák jsem dostal a ještě jsme si dobře pokecali. Vše mi bylo vysvětleno ( i několikrát, když bylo potřeba 😀 ). Za mě VELKÁ spokojenost.

 29. Michal napsal:

  Pana Čecha můžu jen doporučit profesionální přístup a dokonalé připravení na závěrečné zkoušky a také obrovská trpělivost.

 30. Martina napsal:

  Potěšil mě pozitivní přístup a možnost naplánování jízd dle potřeby, což je pro pracující velké plus 🙂 Díky

 31. Petr B napsal:

  Výborná autoškola s výborným přístupem, opravdu mě výuka bavila a na všem se dá jednoduše domluvit. Pan Čech je výborný řidič se spoustou zkušeností, vše probíhá bez zbytečného stresu, velmi doporučuji!

 32. Monika Lutovská napsal:

  Pana Čecha mohu jen doporučit za mě 10/10. Při jízdách velice klidný. Dokáže vše parádně vysvětlit a hlavně vše řeší s klidem. Navíc je časově flexibilní a snaží se vyhovět. Skvělá příprava na zkoušky.

 33. Ohleduplnost, lidskost, suverenita. Pan Čech vás výborně naučí na zkoušky, piluje s vámi chyby a chybky, dokud je společně neeliminujete. Ochota p. Čecha je neuvěřitelná, cokoliv je třeba ohledně jízd, zkoušek atp. udělat, udělá pro to maximum.
  S ním to opravdu zvládnete.
  Doporučuji .

 34. Pavel napsal:

  Největší spokojenost. Autoškola, kde vám vše vysvětlí a ukáží bez zbytečného řvaní a stresu. Díky přátelskému přístupu hodiny neuvěřitelně rychle utíkaly a vždy jsem si odnesl cenné rady přímo z provozu. Pokaždé jsme se domluvili a nastavili dle potřeb. Děkuji za skvělý kurz a určitě doporučuji všem, kteří mají zájem o kvalitní přípravu za volant či řidítka… The best of all…

 35. Karel napsal:

  Stoprocentní spokojenost. Super domluva a vstřícnost. Autoškolu u pane Čecha vřele doporučuji.

 36. Tomáš napsal:

  Velice profesionální a vstřícný přístup, p.Čech Vám dá potřebné množství velké trpělivosti během jízdy a i se za cestu pobavíte. Celkově hodnotím autoškolu na výbornou.Zkoušku jsem udělal na poprvé a za to vděčím p.čechovi

 37. Adél napsal:

  Naprostá spokojenost! Vstřícný a pohodový přístup! Doporučuji

 38. Aja napsal:

  Ochota pomoct,poradit. Profesionální přístup. Ještě jednou moc díky :-). TOP autoškola!

 39. Venca napsal:

  Tak tohle je prostě něco nevídaného! Přesně tak, jak pravý recenze: Přizpůsobivost, ochota, jízdy super a naprosto bez stresu s opravdu velkou dávkou zábavy 🙂 Pan Čech naučí nejen ke zkouškám, ale i do reálného provozu. Zkoušky jsme zmákly na první pokus. Byl jsem se službami naprosto spokojený a můžu vřele doporučit. Jednoduše NEJ-lepší autoškola na Táborsku!

 40. Lenka napsal:

  Velmi vstřícný a přátelský přístup, vše vysvětleno a v autě pohoda 🙂

 41. Richard napsal:

  Za volantem jsem si užil, vstřícnost a ochota na místě

 42. Daniela napsal:

  Stoprocentní spokojenost. Žádná autoškola není tak ochotná jako právě tato u pana Čecha. Doporučuji všem! 🙂

 43. Moncada napsal:

  Fajnovej instruktor, všechno no vysvětlí

 44. Jitka S. napsal:

  Dobrá autoškola, pohodová výuka bez stresu, pan Čech je velmi trpělivý a ochotný, bezproblémová domluva na častějších jízdách. Velká spokojenost,doporučuji.

 45. Karolína Dvořáková napsal:

  “Přátelský přístup, přizpůsobivost mým potřebám, trpělivost. Prostě spokojenost. 😉 Opravdu mohu doporučit. ”

 46. Honza napsal:

  Jelikož jsem nikdy předtím neřídil, p. Čech mi vše dokázal skvěle vysvětlit a naučit. Super ochota v plánování cvičných jízd a parádní příprava ke zkouškám.

  Kdybych měl doporučit tu nejlepší autoškolu v Táboře, byla by to 100% tato 🙂
  Díky!

 47. Daniel napsal:

  Autoskola byla u pana Cecha. Probehla bez problemů, skvele pripraven na zkousky i do zivota.
  Pan Cech vzdy vyhovi a rad poradi. Proste nejlepsi autoškola v Táboře

 48. Samuel napsal:

  Super domluva vstřícnost a velmi kvalitní příprava na zkoušky. Velká spokojenost. DOPORUČUJI !

 49. Roman napsal:

  Skvělý přístup,ochota a bez zbytečného řvaní.Můžu jen doporučit skvěle naučí a vše s humorem.

 50. Martin napsal:

  Velmi vstřícné profesionální jednání. Super.

 51. Jitka napsal:

  Autoškoly jsem se bála a hlavně toho že budu nemehlo, ale s panem Čechem se ukázalo že autoškola může být zábava. Když jsem potřebovala tak mi vyhověl a autoškola hned šla snadno a rychle. Velice doporučuji.

 52. Martina B. napsal:

  Patnáct let jsem se odhodlávala udělat řidičák a v této autoškole to byla skvělá volba. Vždy jsme se dohodli na jízdy i přes pracovní vytíženost. Komunikace, trpělivost, flexibilita, ochota. Vřele doporučuji všem zájemcům o ŘP a Karlovi patří ještě jednou mé díky 🙂

 53. Malinkej napsal:

  Když vám seberou papíry, není to sranda. O to horší je to dostat zpět. Nicméně s Karlem je to opět sranda, na poprvé a na 100%. Doporučuji. Děkuju Kájo za tvůj čas

 54. Wendis napsal:

  Super přístup, ještě lepší učitel – papíry na poprvé !

 55. David Pokorný napsal:

  Rychlý individuální přístup a skvělá domluva. Přezkoušení mi proběhlo úspěšně bez problémů a bez nervů!
  Pokud ještě nevíte jakou autoškolu zvolit, tak určitě mohu doporučit! Pokorný

 56. Michal S. napsal:

  Přišel jsem ke zkoušce, zkoušku jsem udělal… Stačí se chtít naučit a není problém. Stejně tak na jízdy se domluvíte, jak potřebujete.

 57. Madlen napsal:

  Skvělá zkušenost, jsem moc spokojená, nemám co vytknout. Vše vždycky bezvadně vysvětleno, oceňuji trpělivost, ochotu, časovou přizpůsobivost. Perfektní 🙂

 58. Klára napsal:

  S panem Čechem je svělá domluva, vyhoví vám prakticky kdykoliv. Připravý vás na zkoušky i na běžnou jízdu. Moc doporučuji.

 59. Jaroslav B napsal:

  Pořídil jsem si skútr 125 ccm, na který sice stačí řidičák “B”, ale po roce jsem se rozhodl udělat si kategorii A2, abych mohl vyjet i za hranice, no a možná v budoucnu pořídil něco o chlup silnějšího. Řidič (dvoustopý) jsem již zkušený, skútr 160kg již něco najeto a tak největší problém pro mne bylo zvládnout mechanismus řazení (nožní řazení, spojka a nožní brzda – to na skútru nemáme 🙂 ) – aby to bylo bez velkého přemýšlení. Jo – a dávat blinkry jsem zapomínal.
  Myslím, že výcvik proběhl úspěšně, povinné penzum jízd postačovalo. Jízda v provozu v poho, opičí dráha s trochou nervozity, ale nakonec dobré.
  Vyhovoval mi režim výcviku této menší menší autoškole – je zde možný operativněji dohodnout termíny teorie i praxe.

 60. Nikola napsal:

  Velice si chválím, připravena ke zkouškám jsem byla velice dobře. Vše mi bylo řečeno jak pro jízdu na zkoušky, tak pro běžnou jízdu v živote. Vždy mi bylo vyhověno jak časově, tak úkolově. Super zábava a skvěle ztrávený čas.
  O samotném učiteli: zábavný, vstřícný, komunikativní a trpělivý, což je u lidí ceněno.
  Jsem spokojena a rozhodě doporučuji.

 61. Petr napsal:

  S p. Čechem je skvělá domluva, jednání , trpělivost. Autoškola bez ztresu. Rozdhodně doporučuji.

 62. Štěpán Greschner napsal:

  Velmi dobrý přístup k žákům. Časová flexibilita a k tomu profesionální ,ale lidský přístup. Jsem velmi spokojen.

 63. Irena Ryslová napsal:

  Profesionální a zároveň lidský přístup. Díky trpělivosti p. Čecha se mi podařilo konečně udělat řidičský průkaz. 🙂 Vřele doporučuji tuto autoškolu všem uchazečům o řidičské oprávnění.

  Irena Ryslová

 64. Honza napsal:

  skvělá autoškola ,nemůžu si stěžovat, naprosto vstřícné jednání
  a navíc neskutečná trpělivost

 65. Mirek napsal:

  Skvělý přístup,ochota,vše perfektně vysvětleno…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *