Dotazy a reference

43 reakcí na Dotazy a reference

 1. Marcela napsal:

  Autoškolu Čech mohu jen doporučit! Přístup k žákům je velmi vstřícný, vše probíhalo hladce včetně skvělé domluvy ohledně termínů jízd. Oba páni učitelé jsou strašně trpěliví a vše s klidem dokáží několikrát vysvětlit. Při jízdách nejsou jen učiteli, ale i přáteli, se kterými si člověk dobře popovídá a zasměje. Je vidět, že je tato práce baví a je zároveň i jejich koníčkem. Vynikající příprava k závěrečným zkouškám, při kterých jsou obrovskou podporou! Tuto autoškolu bych jistě doporučila i z hlediska lidského a profesionálního přístupu. Přeji Vám spoustu spokojených žáků a ať vedete autoškolou se stejnou láskou jako doposud. 🙂

 2. Jáňa napsal:

  Prima autoskola, casove i mistne flexibilni, trpelivost a podpora a kopec legrace k tomu. Kdybych musela znovu, urcite bych nemenila.

 3. Matej napsal:

  Skvela domluva a flexibilita, vyborna priprava na zkousky!

 4. David napsal:

  Pan Čech je velký profesionál. Vřele doporučuji. Nejlepší autoškola v Táboře.

 5. Kristína napsal:

  Autoškolu u pana Čecha vřele doporučuji. Při jízdách je velice klidný a trpělivý, vše skvěle vysvětlí a připraví na zkoušky. Během jízd se rozhodně nudit nebudete. Při zkouškách dělá maximum pro úspěšné absolvování.

 6. Ondřej Pavlík napsal:

  Super autoškola, řidičák jsem dostal a ještě jsme si dobře pokecali. Vše mi bylo vysvětleno ( i několikrát, když bylo potřeba 😀 ). Za mě VELKÁ spokojenost.

 7. Michal napsal:

  Pana Čecha můžu jen doporučit profesionální přístup a dokonalé připravení na závěrečné zkoušky a také obrovská trpělivost.

 8. Martina napsal:

  Potěšil mě pozitivní přístup a možnost naplánování jízd dle potřeby, což je pro pracující velké plus 🙂 Díky

 9. Petr B napsal:

  Výborná autoškola s výborným přístupem, opravdu mě výuka bavila a na všem se dá jednoduše domluvit. Pan Čech je výborný řidič se spoustou zkušeností, vše probíhá bez zbytečného stresu, velmi doporučuji!

 10. Monika Lutovská napsal:

  Pana Čecha mohu jen doporučit za mě 10/10. Při jízdách velice klidný. Dokáže vše parádně vysvětlit a hlavně vše řeší s klidem. Navíc je časově flexibilní a snaží se vyhovět. Skvělá příprava na zkoušky.

 11. Ohleduplnost, lidskost, suverenita. Pan Čech vás výborně naučí na zkoušky, piluje s vámi chyby a chybky, dokud je společně neeliminujete. Ochota p. Čecha je neuvěřitelná, cokoliv je třeba ohledně jízd, zkoušek atp. udělat, udělá pro to maximum.
  S ním to opravdu zvládnete.
  Doporučuji .

 12. Pavel napsal:

  Největší spokojenost. Autoškola, kde vám vše vysvětlí a ukáží bez zbytečného řvaní a stresu. Díky přátelskému přístupu hodiny neuvěřitelně rychle utíkaly a vždy jsem si odnesl cenné rady přímo z provozu. Pokaždé jsme se domluvili a nastavili dle potřeb. Děkuji za skvělý kurz a určitě doporučuji všem, kteří mají zájem o kvalitní přípravu za volant či řidítka… The best of all…

 13. Karel napsal:

  Stoprocentní spokojenost. Super domluva a vstřícnost. Autoškolu u pane Čecha vřele doporučuji.

 14. Tomáš napsal:

  Velice profesionální a vstřícný přístup, p.Čech Vám dá potřebné množství velké trpělivosti během jízdy a i se za cestu pobavíte. Celkově hodnotím autoškolu na výbornou.Zkoušku jsem udělal na poprvé a za to vděčím p.čechovi

 15. Adél napsal:

  Naprostá spokojenost! Vstřícný a pohodový přístup! Doporučuji

 16. Aja napsal:

  Ochota pomoct,poradit. Profesionální přístup. Ještě jednou moc díky :-). TOP autoškola!

 17. Venca napsal:

  Tak tohle je prostě něco nevídaného! Přesně tak, jak pravý recenze: Přizpůsobivost, ochota, jízdy super a naprosto bez stresu s opravdu velkou dávkou zábavy 🙂 Pan Čech naučí nejen ke zkouškám, ale i do reálného provozu. Zkoušky jsme zmákly na první pokus. Byl jsem se službami naprosto spokojený a můžu vřele doporučit. Jednoduše NEJ-lepší autoškola na Táborsku!

 18. Lenka napsal:

  Velmi vstřícný a přátelský přístup, vše vysvětleno a v autě pohoda 🙂

 19. Richard napsal:

  Za volantem jsem si užil, vstřícnost a ochota na místě

 20. Daniela napsal:

  Stoprocentní spokojenost. Žádná autoškola není tak ochotná jako právě tato u pana Čecha. Doporučuji všem! 🙂

 21. Moncada napsal:

  Fajnovej instruktor, všechno no vysvětlí

 22. Jitka S. napsal:

  Dobrá autoškola, pohodová výuka bez stresu, pan Čech je velmi trpělivý a ochotný, bezproblémová domluva na častějších jízdách. Velká spokojenost,doporučuji.

 23. Karolína Dvořáková napsal:

  “Přátelský přístup, přizpůsobivost mým potřebám, trpělivost. Prostě spokojenost. 😉 Opravdu mohu doporučit. ”

 24. Honza napsal:

  Jelikož jsem nikdy předtím neřídil, p. Čech mi vše dokázal skvěle vysvětlit a naučit. Super ochota v plánování cvičných jízd a parádní příprava ke zkouškám.

  Kdybych měl doporučit tu nejlepší autoškolu v Táboře, byla by to 100% tato 🙂
  Díky!

 25. Daniel napsal:

  Autoskola byla u pana Cecha. Probehla bez problemů, skvele pripraven na zkousky i do zivota.
  Pan Cech vzdy vyhovi a rad poradi. Proste nejlepsi autoškola v Táboře

 26. Samuel napsal:

  Super domluva vstřícnost a velmi kvalitní příprava na zkoušky. Velká spokojenost. DOPORUČUJI !

 27. Roman napsal:

  Skvělý přístup,ochota a bez zbytečného řvaní.Můžu jen doporučit skvěle naučí a vše s humorem.

 28. Martin napsal:

  Velmi vstřícné profesionální jednání. Super.

 29. Jitka napsal:

  Autoškoly jsem se bála a hlavně toho že budu nemehlo, ale s panem Čechem se ukázalo že autoškola může být zábava. Když jsem potřebovala tak mi vyhověl a autoškola hned šla snadno a rychle. Velice doporučuji.

 30. Martina B. napsal:

  Patnáct let jsem se odhodlávala udělat řidičák a v této autoškole to byla skvělá volba. Vždy jsme se dohodli na jízdy i přes pracovní vytíženost. Komunikace, trpělivost, flexibilita, ochota. Vřele doporučuji všem zájemcům o ŘP a Karlovi patří ještě jednou mé díky 🙂

 31. Malinkej napsal:

  Když vám seberou papíry, není to sranda. O to horší je to dostat zpět. Nicméně s Karlem je to opět sranda, na poprvé a na 100%. Doporučuji. Děkuju Kájo za tvůj čas

 32. Wendis napsal:

  Super přístup, ještě lepší učitel – papíry na poprvé !

 33. David Pokorný napsal:

  Rychlý individuální přístup a skvělá domluva. Přezkoušení mi proběhlo úspěšně bez problémů a bez nervů!
  Pokud ještě nevíte jakou autoškolu zvolit, tak určitě mohu doporučit! Pokorný

 34. Michal S. napsal:

  Přišel jsem ke zkoušce, zkoušku jsem udělal… Stačí se chtít naučit a není problém. Stejně tak na jízdy se domluvíte, jak potřebujete.

 35. Madlen napsal:

  Skvělá zkušenost, jsem moc spokojená, nemám co vytknout. Vše vždycky bezvadně vysvětleno, oceňuji trpělivost, ochotu, časovou přizpůsobivost. Perfektní 🙂

 36. Klára napsal:

  S panem Čechem je svělá domluva, vyhoví vám prakticky kdykoliv. Připravý vás na zkoušky i na běžnou jízdu. Moc doporučuji.

 37. Jaroslav B napsal:

  Pořídil jsem si skútr 125 ccm, na který sice stačí řidičák “B”, ale po roce jsem se rozhodl udělat si kategorii A2, abych mohl vyjet i za hranice, no a možná v budoucnu pořídil něco o chlup silnějšího. Řidič (dvoustopý) jsem již zkušený, skútr 160kg již něco najeto a tak největší problém pro mne bylo zvládnout mechanismus řazení (nožní řazení, spojka a nožní brzda – to na skútru nemáme 🙂 ) – aby to bylo bez velkého přemýšlení. Jo – a dávat blinkry jsem zapomínal.
  Myslím, že výcvik proběhl úspěšně, povinné penzum jízd postačovalo. Jízda v provozu v poho, opičí dráha s trochou nervozity, ale nakonec dobré.
  Vyhovoval mi režim výcviku této menší menší autoškole – je zde možný operativněji dohodnout termíny teorie i praxe.

 38. Nikola napsal:

  Velice si chválím, připravena ke zkouškám jsem byla velice dobře. Vše mi bylo řečeno jak pro jízdu na zkoušky, tak pro běžnou jízdu v živote. Vždy mi bylo vyhověno jak časově, tak úkolově. Super zábava a skvěle ztrávený čas.
  O samotném učiteli: zábavný, vstřícný, komunikativní a trpělivý, což je u lidí ceněno.
  Jsem spokojena a rozhodě doporučuji.

 39. Petr napsal:

  S p. Čechem je skvělá domluva, jednání , trpělivost. Autoškola bez ztresu. Rozdhodně doporučuji.

 40. Štěpán Greschner napsal:

  Velmi dobrý přístup k žákům. Časová flexibilita a k tomu profesionální ,ale lidský přístup. Jsem velmi spokojen.

 41. Irena Ryslová napsal:

  Profesionální a zároveň lidský přístup. Díky trpělivosti p. Čecha se mi podařilo konečně udělat řidičský průkaz. 🙂 Vřele doporučuji tuto autoškolu všem uchazečům o řidičské oprávnění.

  Irena Ryslová

 42. Honza napsal:

  skvělá autoškola ,nemůžu si stěžovat, naprosto vstřícné jednání
  a navíc neskutečná trpělivost

 43. Mirek napsal:

  Skvělý přístup,ochota,vše perfektně vysvětleno…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *